Świadoma kosmetyka dla Ciebie

W styczniu 2019. rozpoczyna się nasz cykl comiesięcznych szkoleń w ramach Akademii Lakshmi.

W ramach regularnych spotkań stacjonarnych w Gabinecie ANNA NOCON Kosmetyka Pozytywna oraz cyklu wyjazdowych kobiecych spotkań rozwojowych w Hotelu Papuga Park w Jaworzu, nasz zespół szkoleniowy Lakshmi będzie edukował, poszerzał świadomość, wspierał i doradzał w zakresie wprowadzania do ofert gabinetów i salonów zabiegów i produktów marki kosmetyków ajurwedyjskich Lakshmi.

Czym jest Akademia Lakshmi?

Akademia Lakshmi to projekt dedykowany wszystkim profesjonalistom związanym z branżą kosmetologiczną, hotelarską i SPA z całej Polski. Jako oficjalny dystrybutor i zaplecze szkoleniowe włoskiej marki Lakshmi oraz zespół z wieloletnim doświadczeniem w kosmetologii, będziemy poszerzać świadomość i szkolić z zakresu nowoczesnej naturalnej kosmetologii. Długie lata funkcjonowania na rynku jako uznany gabinet ANNA NOCON Kosmetyka Pozytywna w Katowicach, pozwoliły nam zdobyć potrzebną wiedzę i doświadczenie odnośnie do oczekiwań i potrzeb współczesnych Klientów naszej branży. Odpowiedzią na nie i kierunkiem przyszłości dla kosmetologii jest marka Lakshmi.

Marka Lakshmi

Włoska marka kosmetyków ajurwedyjskich Lakshmi oferuje nie tylko produkty najwyższej jakości, ale także idącą z nimi w parze filozofię i styl życia. Jej sednem jest uznanie, że piękno człowieka kryje się w jego wnętrzu – jest naturalne, uniwersalne i niezależne od wieku lub panujących trendów. Osiągniecie piękna i szczęścia wymaga akceptacji samego siebie, życia w harmonii z otaczającym nas światem i wewnętrznej równowagi. Kosmetyki i olejki marki Lakshmi są w pełni zgodne z tymi założeniami; zawierają tylko i wyłącznie naturalne składniki pozyskiwane w sposób ekologiczny i potwierdzone certyfikatami. Po za tym ich nieodłączną częścią jest ścisłe dopasowanie do Klienta w ramach oferowanych linii kosmetyków.

Plan szkoleń

W trakcie spotkań Akademia Lakshmi uczestnicy będą mieli szansę poznać i wypróbować produkty Lakshmi, dowiedzieć się czym jest ajurweda oraz uzyskać wsparcie, doradztwo i podpowiedzi na to, jak z powodzeniem wprowadzić do ofert swoich salonów i gabinetów tę niepowtarzalną markę, aby następnie przekuć to w sukces i rozwój swojej działalności. Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?

  • Spotkania odbywają się w przyjaznej atmosferze i kameralnym gronie.
  • To szansa na zobaczenie codziennej pracy naszych specjalistów i poznanie najwyższych standardów w branży kosmetologicznej.
  • Każdy Uczestnik może przetestować zabieg Lakshmi na sobie!*

*Aby skorzystać z zabiegu należy dokonać wcześniejszego zapisu online na wydarzenie.

Zarezerwuj sobie miejsce już dziś!

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą poszerzyć swoją świadomość, wiedzę i umiejętności z zakresu kosmetologii, a także wprowadzić produkty i zabiegi prestiżowej marki kosmetyków ajurwedyjskich Lakshmi do ofert swoich salonów i gabinetów. Oferujemy przyjazną atmosferę i profesjonalne wsparcie od oficjalnego dystrybutora i centrum szkoleniowego marki Lakshmi w Polsce.

27 maja, 13:00 – 17:00

ANNA NOCON kosmetyka pozytywna
ul. Poleska 6, Katowice

Zadzwoń i zarezerwuj sobie miejsce! >>

24 czerwca, 13:00 – 17:00

ANNA NOCON kosmetyka pozytywna
ul. Poleska 6, Katowice

Zadzwoń i zarezerwuj sobie miejsce! >>

22 lipca, 13:00 – 17:00

ANNA NOCON kosmetyka pozytywna
ul. Poleska 6, Katowice

Zadzwoń i zarezerwuj sobie miejsce! >>

26 sierpnia, 13:00 – 17:00

ANNA NOCON kosmetyka pozytywna
ul. Poleska 6, Katowice

Zadzwoń i zarezerwuj sobie miejsce! >>

Wstęp na szkolenie BEZPŁATNY. Zapisów prosimy dokonywać poprzez formularz kontaktowy, maila info@lakshmi.com.pl lub telefonicznie.

Anna Nocon - trener Lakshmi
The message will be closed after 20 s
Ajax Loading