Linia redukująca przebarwienia

Linia, która wspomaga leczenie przebarwień i zapobiega powstawaniu nowych plam na skórze. Dzięki kosmetykom z tej serii cera odzyskuje zdrowy wygląd i blask. Ciemne plamy stają się mniej widoczne, a skóra z każdym dniem wygląda coraz lepiej, utrzymując swą świetlistość oraz jednolity kolor.

PROBLEM

Ciemne plamy na skórze to problem, z którym zmagają się kobiety w okresie menopauzy lub ciąży. Przebarwienia są także wynikiem nadmiernej ekspozycji na słońce, której poddają się nawet osoby w młodym wieku. Wiele kobiet skarży się na powstawanie plam, jednak tylko niewielki procent z nich stosuje odpowiednie produkty pomagające ich redukcję. Na szczęście można skutecznie zapobiegać powstawaniu przebarwień i zwalczać je dzięki odpowiednim kosmetykom.

SEKRET

Sekretem prawidłowego leczenia i skutecznego zapobiegania skazom na skórze są składniki zawarte w kosmetykach z linii Schiarente Macchie od Lakshmi. W synergii z polifenolami z borówek, witaminą A i Capparis spinosae są silnym antyoksydantem i hamują nadmierną syntezę melaniny, która jest wynikiem tworzenia się plam. Ponadto, obecność w produktach glona morskiego Halidrys siliquosa, opatentowanych składników aktywnych, przeciwutleniaczy i ekstraktów roślinnych, będących źródłem potrzebnych składników dla skóry, zapobiega tworzeniu się nowych plam i powoduje rozjaśnienie obecnych.

REZULTATY

Skóra odzyskuje promienność oraz blask. Ciemne plamy stają się mniej widoczne, a naturalne mechanizmy obronne skóry zostają wzmocnione. Dodatkowo, wygląd naszej skóry dzień po dniu ulega znaczącej poprawie.

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading