Linia zwalczająca starzenie się skóry

Unikalny program przeciwdziałający starzeniu się skóry z silnymi naturalnymi składnikami aktywnymi, olejkami eterycznymi i ekstraktami roślinnymi, które stymulują regenerację skóry. Widoczne poprawienie konturu twarzy, głębokie nawilżenie i stopniowa restrukturyzacja skóry. Wyraźnie młodsza twarz dzięki zrewitalizowanej, świeżej i jaśniejszej skórze.

PROBLEM

Czy masz drobne zmarszczki i linie ekspresji? Czy masz cienkie linie wokół ust? Twoja skóra nie jest już tak jasna jak kiedyś? Czy widać na niej zmęczenie? Czy źle reaguje na zmiany temperatury? Czy kontur twojej twarzy stracił jędrność? Czy twoja skóra straciła elastyczność? Czy wydaje się za cienka, odwodniona i sucha?

SEKRET

Linia Lakshmi AntiAge to unikalny program leczenia, który zwalcza starzenie się skóry i zapewnia jej całkowitą ochronę przed niekorzystnymi warunkami. Hamuje wczesną degradację elastyny ​​i intensywnie stymuluje syntezę kolagenu oraz właściwości samoregenerujące się skóry. Linia wyraźnie poprawia koloryt skóry, jej strukturę i jędrność. Zawiera silne składniki aktywne, takie jak liposomy, pachnące olejki eteryczne i ekstrakty roślinne o wyjątkowych właściwościach rewitalizujących, takie jak grzyby Maitake, sączyniec czy szarańczyn. Dodatkowo, linia ta jest wzbogacona składnikami takimi jak onyksowe, koralowe, topazowe, rubinowe i złote esencje pozyskiwane ajurwedyjskimi metodami.

REZULTATY

Rezultatem stosowania jest poprawa konturu twarzy oraz głębokie nawilżenie skóry. Jej struktura ulega zmianie, przez co staje się promienna, odżywiona i wyraźnie młodsza. Linia redukuje także oznaki zmęczenia i utratę kolorytu.

Produkty ze sklepu

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading