Linia dla lekkich nóg

Skuteczne leczenie zmniejszające niedoskonałości wynikające z nadwagi i zatrzymywania wody w zmęczonych i cierpiących nogach.

PROBLEM

Poczucie ciężkości, napięcia, obrzęk nóg, kostek i stóp? Popękane naczynka? Ból nóg?

SEKRET

Crio Gamathi od Lakshmi to specjalna linia kosmetyków i profesjonalny sposób leczenia dedykowany osobom borykającym się z ciężkimi i zmęczonymi nogami. Pomaga wyeliminować obrzęki i uczucie ciężkości czy zmęczenie. Przywraca naturalną lekkość, poprawia krążenie krwi, sprzyja drenażowi i przynosi cudowne uczucie świeżości. To innowacyjne i skuteczne produkty, w których składzie znajdują się cenne ekstrakty roślinne ze słodkiej koniczyny czy ananasa, wraz z aktywnymi składnikami, takimi jak kofeina czy olejki eteryczne z kocanki czy cyprysa. Uzyskaj efekt zmniejszenia przekrwienia, łagodzenia obrzęków i uczucia ciężkości nóg z tendencją do pękających naczynek.

REZULTATY

Bardzo skuteczna linia, która w korzystny sposób wpływa na strukturę naczyń włosowatych poprzez stymulację normalizacji mikrokrążenia. Przywraca smukły i atrakcyjny wygląd nóg, gwarantuje natychmiastowe i odświeżające działanie. Znacząco zmniejsza obrzęk nóg i poczucie ciężkości. Stymuluje drenaż limfatyczny, wzmacnia mikrokrążenie, a także zwiększa odporność naczyń.

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading