Linia redukująca cellulit

Intensywna terapia wyszczuplająca oraz redukująca cellulit i miejscową otyłość.

PROBLEM

Zmagasz się z cellulitem? Posiadasz widoczne rozstępy w okolicach bioder, po zewnętrznej stronie ud, wewnątrz kolan oraz na brzuchu?

SEKRET

Algi Gelidium Cartilagineum, kofeina, wąkrota azjatycka, olejki eteryczne (m.in. cynamon oraz pomarańcza) pozytywnie wpływają na nadmiar tkanki w poszczególnych partiach ciała, usuwają nadmiar komórek tłuszczowych i zwalczają twardy cellulit. Tylko połączenie odpowiednich metod leczenia i zmiana stylu życia może doprowadzić nas do satysfakcjonujących i trwałych rezultatów. Skuteczną metodą od Lakshmi jest linia Garshan Slim, która przeciwdziała celullitowi i redukuje ilość tłuszczu, a także daje efekt wyszczuplenia.

REZULTATY

Wysmuklona sylwetka i znaczna redukcja miejscowej otyłości. Liposukcja estetyczna i kosmetyczna, która jest zasługą produktów o bardzo wysokim stężeniu naturalnych składników aktywnych nietypowych właściwościach wyszczuplających. Sekretem ekskluzywnego składu kosmetyków z linii Garshan Slim są algi Gelidium Cartilagineum o nadzwyczajnym działaniu redukującym i powstrzymującym tworzenie się nowej tkanki tłuszczowej.

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading