Linia redukująca cellulit

Intensywana terapia zwalczająca miękki cellulit oraz widoczną skórkę pomarańczową.

PROBLEM

Twoja skóra przypomina skórkę z pomarańczy? Twoja waga rośnie i spada na przemian? Czy obszary cellulitu są bardzo widoczne? To powszechny problem, z którym boryka się wiele osób. Poznaj skuteczne rozwiązanie od Lakshmi!

SEKRET

Kosmetyki Lakshmi Garshan Tonic pobudzają lipolizę i spalanie tłuszczu, a także wspomagają oczyszczanie i dotlenienie. Synergia roślinnych ekstraktów poprawia elastyczność tkanki, a dzięki naturalnej substancji aktywnej z grochu zwyczajnego wzmacnia sieci elastyny i kolagenu. Wyciągi z tamaryndowca zwiększają spalanie tłuszczu oraz wykazują działanie regulujące i tonizujące. Linia Garshan Tonic jest bogata w metyloksantyny, kofeinę, teofilinę i teobrominę, które mają właściwości antyoksydacyjne oraz dotleniające i odżywiające tkanki. Dodatkowo za sprawą wyciągów z mniszka lekarskiego chronią , udrażniają i oczyszczają naczynia żylne.

REZULTATY

Intensywne dobre samopoczucie, jak i również poprawa elastyczności skóry, która staje się gładsza i bardziej napięta już po pierwszym zabiegu. Głębokie oczyszczenie, dotlenienie odżywienie i nawilżenie tkanek oraz przyspieszenie przemian metabolicznych, które prowadzą do wyraźnego poprawienia wyglądu skóry.

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading