Linia dla skóry wrażliwej i reaktywnej

Linia kojących produktów, opracowanych z myślą o bardzo wrażliwej i wysoce aktywnej skórze. Przeznaczona dla cery z tendencją do powstawania podrażnień oraz zaczerwienień, której potrzebna jest natychmiastowa ulga.

PROBLEM

Twoja skóra jest nadwrażliwa, reaktywna i źle reaguje na czynniki zewnętrzne? Zimno, wiatr i nagłe zmiany temperatury wywołują jej zaczerwienienie oraz pieczenie? Kosmetyki, których używasz na co dzień powodują swędzenie, mrowienie lub przesuszenie? Zmagasz się z zaczerwienieniami na policzkach lub na brodzie? Na powierzchni skóry zauważasz także cienkie naczynia krwionośne, które stają się coraz bardziej widoczne na Twojej twarzy?

SEKRET

Lakshmi opracowało kojącą linię Iris, przeznaczoną dla osób borykających się z ultrawrażliwą skórą, która łatwo ulega zaczerwienieniom i nadmiernie reaguje na najróżniejsze bodźce. Produkty powodują wyraźne wzmocnienie skóry i stanowią doskonałe wsparcie leczenia. Połączenie ekstraktów roślinnych z kocanki i lukrecji zapewnia działanie łagodzące, redukuje nadwrażliwość i przeciwdziała podrażnieniom. Razem z pozostałymi składnikami aktywnymi i olejkami (m.in. z nagietka, rośliny ylang ylang, jaśminu, paczuli, lawendy, rumianka) sprawiają, że skóra odzyskuje prawidłową ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Regularne stosowanie produktów zmniejsza zaczerwienienie i widoczność przebarwień.

REZULTATY

Skóra zyskuje natychmiastową ulgę, a ilość podrażnień i zaczerwienień zostaje wyraźnie zredukowana. Linia Iris wzmacnia naturalne mechanizmy obronne skóry, a także działa przeciwrodnikowo.

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading