Linia dla skóry tłustej i problematycznej

Linia, która gwarantuje głębokie oczyszczenie i normalizację, a także poprawę wyglądu. Eliminacja błyszczących obszarów, właściwe nawilżenie skóry i świetlisty kolor. Testy wykazują spadek produkcji sebum aż o 58%.

PROBLEM

Posiadasz miękką, gładką i normalną skórę twarzy, która jednak w obszarze T (czoło, nos, podbródek) jest grubsza? Czy borykasz się z błyszczeniem i rozszerzonymi porami? Na Twoim nosie i podbródku pojawiają się zaskórniki? Twoim problemem jest trądzik, stany zapalne skóry i wysypki?

SEKRET

Linia Kapha od Lakshmi jest dedykowana skórze mieszanej, tłustej i zanieczyszczonej. Zawiera zbalansowane kosmetyki, które przywracają skórzę normalną fizjologię, zmieniają na lepsze jej pH i nie wywołują podrażnień. Składniki takie jak ekstrakty z oliwek, boczni piłkowanej, sezamu, kurkumy i imbiru normalizują produkcję łoju — długotrwale regulują działanie enzymu stymulującego pracę gruczołów łojowych odpowiadających za wytwarzanie serum. Dzięki cennym ekstraktom cynkitu stosowanie linii Kapha sprawia, że z każdym dniem skóra staje się czystsza i bardziej matowa.

REZULTATY

Skóra staje się zdrowsza i gładsza. Eliminacja niekomfortowego błyszczenia i zwiększenie efektu zmatowienia cery. Normalizacja produkcji sebum i przetłuszczania się skóry, zmniejszenie podatności na podrażnienia i głębokie działanie antybakteryjne. Testy wykazują spadek produkcji serum aż o 58%. Bardziej jednorodny wygląd skóry. Aktywne składniki antyseptyczne pochodzenia roślinnego aktywnie działają przeciwko zanieczyszczeniom i zaskórnikom.

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading