Linia ujędrniająca dla ciała i biustu

Linia opracowana z myślą o tych, którzy pragną ujędrnić swoje ciało i wymodelować jego poszczególne partie oraz biust. Produkty z tej linii uzupełniają poziom nawodnienia skóry i zapewniają jej widoczną regenerację poprzez pobudzanie komórek do odnowy. W ten sposób pozwalają uzyskać efekt bardziej elastycznej i miękkiej skóry.

PROBLEM

Posiadasz tendencję do nadmiernego wzrostu masy ciała? Prowadzisz siedzący tryb życia, przez co trudno jest Ci utrzymać idealną sylwetkę? Pragniesz uchronić swoje ciało przed rozstępami i innymi niedoskonałościami, a w zamian przywrócić mu elastyczność oraz prawidłowe ujędrnienie? Jesteś gotowa na to, aby podjąć walkę z grawitacją i zatroszczyć się o piękne piersi?

SEKRET

Kosmetyki z linii Kumari dbają o skórę w obszarach, które z uwagi na tendencję do powstawania rozstępów i nadmiernego wiotczenia, wymagają szczególnej uwagi. Skóra ciała powinna być stale nawilżana i chroniona zarówno po to, aby zachować jej miękkość i elastyczność, ale także w celu zwalczania i zapobiegania problemom skórnym. Linia Kumari od Lakshmi gwarantuje te efekty na wyciągnięcie ręki! Wszystko to zasługa wyjątkowych składów opartych na olejkach eterycznych i ekstraktach roślinnych z lawendy, pomarańczy, paczuli oraz passiflory. Mikroalgi, alginiany i krzem posiadają działanie oksydacyjne oraz gwarantują efekt liftingu i wzmocnienia tkanek. Zawarta w składzie mieszanka olejów roślinnych i masła shea chroni skórę, odżywia a także nadaje jej nowy, zdrowszy ton.

REZULTATY

Miękka i elastyczna skóra, która po zastosowaniu produktów z linii Kumari staje się doskonale odżywiona, nawilżona i gładsza. Mechanizmy odpowiedzialne za powstawanie rozstępów zostają zatrzymane, poprawie ulega także sam koloryt skóry. Z każdym dniem następuje coraz większa regeneracja i wzrost elastyczności. Piersi i dekolt odzyskują nawilżenie oraz jędrność, dzięki czemu zachowują swoje piękno na dłużej.

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading