Linia dla mężczyzn

Specjalistyczna linia dla mężczyzn, oparta na ekstraktach roślinnych oraz łagodzących i zmiękczających składnikach aktywnych. Produkty Lakshmi Men stworzone zostały z myślą o mężczyznach, którzy lubią o siebie dbać i pragną prezentować się atrakcyjnie o każdej porze dnia. Linia zapewnia im gładkie golenie bez uczucia podrażnienia, właściwe nawilżenie oraz ochronę przed przedwczesnym starzeniem. Zastosowane składniki wywołują zapachy, które uwalniają orzeźwiającą energię.

PROBLEM

Czy twoja skóra jest podrażniona? Czy po goleniu zauważasz na swojej twarzy zaczerwienienie? Zmagasz się z nadmiernym błyszczeniem i innymi niedoskonałościami skóry? Wraz z wiekiem, zauważasz w okolicach oczu zmarszczki? Zależy Ci na tym, aby uniknąć niepotrzebnych problemów ze skórą?

SEKRET

Linia Men od Lakshmi to kosmetyki w 100% przeznaczone dla mężczyzn. Indyjskie drzewo sandałowe poprawia ogólną kondycję skóry, dlatego produkty te są odpowiednie dla cery wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Roślinne ekstrakty z paczuli, aloesu i fiołka wraz ze składnikami nawilżającymi, takimi jak kwas hialuronowy, gwarantują prawidłowe nawodnienie oraz zdrowszy wygląd i koloryt skóry.

REZULTATY

Skóra natychmiast staje się elastyczna i gładka. Po zastosowaniu kosmetyków odzyskuje dawną świeżość oraz jednolity kolor.

Produkty ze sklepu

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading