Linia redukująca cieni, worki i zmarszczki

Linia dla zdrowej i odmłodzonej skóry wokół oczu. Skuteczne zwalczanie cieni, worków i zmarszczek.

PROBLEM

Skóra w okolicach oczu jest cienka i wrażliwa, w związku z czym jest jednym z obszarów, na których pojawiają się pierwsze oznaki starzenia: kurze łapki, zmarszczki oraz cienie i worki pod oczami. Zmęczenie, stres, utrata napięcia skóry — wszystko to widoczne jest właśnie w okolicach oczu. Jeśli borykasz się z ciężkimi powiekami, cieniami, workami i zmarszczkami, przyszedł czas na zdecydowane działanie.

SEKRET

Linia Netra od Lakshmi to seria zabiegów dedykowana obszarom w okolicach oczu. Dzięki specjalnym właściwościom i delikatnej strukturze, produkty Netra szybko wchłaniają się do skóry, bez potrzeby intensywnego masowania. Wszystkie produkty z linii Netra są w pełni naturalne i przetestowane hipoalergicznie. Aktywne składniki roślinne, destylowany rumianek, bławatka, wody różane i ekstrakty wodorostów mają za cel osiągnięcie maksymalnych efektów w walce ze specyficznymi problemami obszarów wokół oczu. Linia Netra to najlepszy sposób na odświeżony i odmłodzony wygląd twarzy.

REZULTATY

Zmniejszenie się cieni i worków pod oczami. Intensywne działanie przeciwzmarszczkowe i nawilżające z szybkimi, widocznymi efektami.

Produkty ze sklepu

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading