Linia dla skóry wrażliwej

Kosmetyczna linia z uspokajającym i relaksującym działaniem. Chroni, uspokaja i odświeża. Badania wykazały, że już po 30 minutach następuje wzrost nawodnienia i miękkości skóry o 21%.

PROBLEM

Twoja skóra jest miękka, delikatna i wrażliwa? Czy nie toleruje słońca? Czy jest podatna na poparzenia i wysypki? Czy zdarza się, że swędzi, szczypie i pali? Czy borykasz się ze zmianami skórnymi, krostami, zaskórnikami lub trądzikiem różowatym?

SEKRET

To właśnie dla Ciebie Lakshmi stworzyło linię kosmetyków Pitta o działaniu kojącym i relaksującym. Jej działanie można podsumować w trzech słowach: ochrona, uspokojenie i odświeżenie. W celu najlepszego leczenia, wzmacniania i restrukturyzacji skóry, Lakshmi wykorzystuje składniki, takie jak fitosterole, które mają silne działanie uspokajające i kojące oraz wielofunkcyjne składniki aktywne pozyskiwane z kiełków pszenicy i komórek drożdży. Dzięki ekstraktowi z nawłoci, kapusty właściwej olejowej, róży damasceńskiej i kwiatu lotosu kosmetyki Pitta mają długofalową skuteczność, która umożliwia aktywną restrukturyzację i prawdziwy relaks dla nawet najbardziej wrażliwej skóry. Do kosmetyków dodawane są cenne składniki w postaci hematytu, topazu i diamentu w proszku.

REZULTATY

Zapewnia nieprzerwane nawilżenie i ochronę przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi przez 24 godziny. Testy wykazały zmniejszenie podrażnień i przekrwień oraz poprawę nawodnienia skóry już po 30 minutach od zastosowania. Zmęczona i napięta skóra wraca do zdrowej kondycji i pełnej świeżości.

Produkty ze sklepu

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading