Natychmiastowy lifting skóry - najbardziej prestiżowa linia Lakshmi

Niezwykle intensywny zabieg, którego regularne i systematyczne stosowanie widocznie poprawia kontury twarzy i niweluje oznaki starzenia się skóry, znacznie redukując zarówno drobne, jak i wyraźniejsze zmarszczki po kilku tygodniach stosowania.

PROBLEM

Twoja skóra z biegiem lat staje się coraz mniej jędrna i wciąż utraca swój poziom nawilżenia? Na skórze pojawiają się drobniejsze i wyraźniejsze zmarszczki, a przy tym owal twarzy traci swoje kontury? Powieki i kąciki ust opadają, a skóra traci swój dawny blask?

SEKRET

Lakshmi Sublime Line to unikalny program, który zwalcza starzenie się skóry, zapewniając skórze pełną ochronę. Hamuje wczesną degradację elastyny ​​i intensywnie stymuluje syntezę kolagenu i zdolność samoodnawiającą się skóry. Wyraźnie poprawia jędrność skóry, a wszystko to poprzez unikatowe składniki zaklęte w małej buteleczce: shatavari (Asparagus Racemosus) znany od wieków ze swoich nadzwyczajnych właściwości tonizujących i odmładzających, centella asiatica, aby przeciwdziałać utracie elastyczności i powstawaniu zmarszczek, terminalia Chebula (Haritaki) w celu powstrzymania starzenia się, wyciąg z withania somnifera (ashwagandha, indyjski żeń-szeń) w celu wzmocnienia ochrony przed upływającymi latami, glutation, kwas hialuronowy, który nadaje jędrności tkankom i wygładza zmarszczki.

REZULTATY

Linia Sublime na nowo definiuje kontury twarzy. Zapewnia skórze odpowiednie, głębokie nawilżenie oraz progresywne działanie rewitalizujące. Twarz staje się wyraźnie młodsza, a oznaki zmęczenia mijają bezpowrotnie.

Produkty ze sklepu

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading