Linia dla skóry suchej i wrażliwej

Linia, która przynosi prawdziwe ukojenie skórze suchej oraz wrażliwej. Zapewnia głębokie odżywienie i długotrwałe nawilżenie, które utrzymuje się przez 24 godziny. Badania wykazały, że już po 30 minutach od aplikacji, poziom nawodnienia i miękkości skóry wzrasta aż o 46%.

PROBLEM

Posiadasz delikatną skórę z tendencją do przesuszania i odwadniania? Zauważasz, że pod wpływem stresu lub niesprzyjających warunków atmosferycznych, Twoja cera ulega nadmiernemu przesuszeniu i łuszczeniu, a także staje się szorstka, sucha i zaczerwieniona? Dodatkowo, kiedy spoglądasz w lustro, zauważasz pierwsze zmarszczki?

SEKRET

Wybawieniem dla tych problemów jest linia Vata od Lakshmi, która przywraca właściwy poziom nawodnienia, regeneruje i odbudowuje naskórek oraz zapewnia skórze równowagę. Obecne w produktach szlachetne oleje roślinne tłoczone na zimno, ekstrakty z nasion drzewa chlebowego, roślin z gatunku Myrothamnus flabellifolia, nasion tamaryndowca, oleju arganowego, jaśminu, bazylii oraz dodatek niezbędnych aminokwasów, przywracają cerze naturalną sprężystość i długotrwałe nawilżenie. Skóra staje się odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne. Ponadto, energii dodają jej szlachetne składniki zgodne ze starożytną mądrością Ajurwedy.

REZULTATY

Linia zapewnia nieprzerwane nawilżenie skóry przez 24 godziny oraz chroni ją przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi. W ciągu 30 minut od aplikacji poprawia poziom nawodnienia i miękkości skóry, co potwierdzają dodatkowo badania. Natychmiastowo redukuje nieprzyjemne uczucie nadmiernego napięcia i ściągnięcia. Zmęczona skóra odzyskuje dawną świeżość oraz promienność. Jednym z efektów zastosowania kosmetyków z linii Vata jest także wygładzenie niewielkich zmarszczek.

Produkty ze sklepu

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading