Czym są warsztaty dla Kobiet?

Zapraszamy Cię na inspirujące spotkania z wyjątkowymi osobami. Warsztaty w Papuga Park Hotel w Bielsku-Białej to weekend pełen pozytywnej energii, wzajemnej motywacji i kobiecej magii. Podczas wydarzenia przeniesiesz się w świat muzyki, tańca i emocji, tajemniczej Ajurwedy. Naładujesz „baterie” i przywrócisz harmonię swojej duszy i swojemu ciału. Wrócisz odmieniona i z pięknym podejściem do otaczających Cię ludzi i Świata!

Kiedy odbywają się warsztaty?

Tegoroczne terminy dla kobiecych warsztatów to:

9-10 marca, 6-7 kwietnia, 11-12 maja, 8-9 czerwca, 13-14 lipca, 17-18 sierpnia, 14-15 września, 12-13 października, 16-17 listopada, 14-15 grudnia.

Zarezerwuj je w swoim kalendarzu już dziś!

Gdzie odbywają się spotkania?

Papuga Park Hotel w Bielsku-Białej to miejsce niezwykle barwne i pełne tajemniczej, urzekającej aury. Dogodna lokalizacja, wysoki komfort, gościnność personelu oraz bogata strefa Wellness&SPA – wszystko to sprawia, że nasze warsztaty stanowią dla uczestniczek czystą przyjemność.

Harmonogram najbliższego spotkania

9 – 10 marca, Papuga Park Hotel, Bielsko-Biała

  • 09:00 – 11:00 Kobiecość i Świadomość Ciała, prowadząca: Violetta Larysz-Wołek
  • 11:00 -11:30 przerwa kawowa
  • 11:30 – 13:30 Kobiety – kim są? Fascynacja kobiecością, prowadząca: Ewa Kornafel, nietypowa Lwica.
  • 13:30 – 14:30 przerwa na lunch w formie bufetu
  • 14:30 – 18:30 Kobieta i emocje. Warsztat w nurcie Gestalt, prowadzący prof. dr hab Piotr Baron
  • 18:30 przerwa na przekąskę wieczorną (bufet) i czas wolny
  • 18:30 – 20:30 bezpłatne badanie skóry i dobór kosmetyków marki Lakshmi do pielęgnacji domowej dla zainteresowanych
  • 21:30 – 22:30 Wieczorny koncert Mis i Gongów, prowadzący prof. dr hab Piotr Baron

Koszt: 590 zł

Co zawiera cena?

W cenie zawarte są: warsztaty rozwojowe, dwie prezerwy kawowe, lunch oraz kolacja, koncert mis i gongów, korzystanie z zaplecza SPA&Wellness (basen, sauna, grota solna, pokój relaksu), nocleg w pokoju dwuosobowym i śniadanie.

Dodatkowe usługi i oferta hotelu, takie jak masaże, zabiegi SPA, bar oraz restauracja są płatne indywidualnie.

warsztaty kobiece lakshmi

Kobiecość i Świadomość Ciała

Tutaj zaproszony jest każdy, niezależnie od umiejętności tanecznych oraz kondycji. Przejdziemy z bezruchu w ruch, otworzymy się na odczuwanie tego co ukryte w ciele. Będziemy się temu przyglądać, jak również zatracać się w tańcu, uwalniając umysł. Damy się ponieść spontanicznemu ruchowi w nas i płynącemu z nas, temu co prowadzi z Naszego Wnętrza w Taniec Życia. Ruch przechodzący spontanicznie w taniec pomoże uzewnętrznić tłumione uczucia i emocje tak, aby je uwolnić i wyzwolić radość z samego Bycia. To praktyka. Praktyka, która służy pogłębieniu samoświadomości uruchamiając procesy transformacji.

W tańcu spontanicznym nie uczymy się kroków tanecznych, nie dążymy do opanowania czy doskonalenia technik, tańczymy samych siebie. Tutaj nie ma złego czy dobrego ruchu. Tutaj jesteśmy po prostu. Najistotniejsze by słuchać ciała i pozwolić mu się prowadzić.

Prowadząca: Violetta Larysz-Wołek – terapeuta Tańcem i Ruchem, Arteterapeuta, Akredytowany Praktyk The Journey®, Praktyk Matrix Energetics®, Autor Metody Dance&Image®

Kobiety – kim są? Fascynacja kobiecością

Kim są kobiety? W drobnym ciele mamy zachłanne dusze, w umysłach wielkie marzenia.
Zapraszamy na opowieści o pramatkach, babkach i boginiach. Poszukamy zaginionego archetypu nas samych, głęboko ukrytego w czeluściach naszej psychiki. My kobiety bywamy nierozważne i romantyczne, rzadziej nie emocjonalne. Tworzymy życie, rodzimy, jesteśmy dawczyniami nowego. Walczymy, płaczemy, śmiejemy się i oddajemy marzeniom. Dostrzeżemy w sobie wielowymiarowość, wyłonimy z opowieści sens naszego Tu i Teraz. Powrócimy do zaginionej epoki kobiecości, kiedy byłyśmy matkami, kochankami, niegrzecznymi dziewczynami, mistyczkami i czarownicami. Zapraszamy do krainy spełnionej kobiety, krainy wiedźmy, czyli tej, która ma wiedzę.

Prowadząca: Ewa Kornafel, nietypowa Lwica – astrologią zajmuje się od 1995 roku. Autorka książki o Lilith, badaczka mitów i legend.

Kobieta i emocje. Warsztat w nurcie Gestalt

W trakcie warsztatu doświadczysz spotkania z sobą na trzech poziomach: na poziomie myśli, na poziomie uczuć, na poziomie ciała. Podczas warsztatu doświadczysz także spotkania z drugim człowiekiem w sposób bezpieczny dla Ciebie i dla drugiej osoby, doświadczysz granicy drugiego człowieka oraz, być może, nauczysz się definiować własne granice. Będzie to okazja do doświadczanie uczuć w ciele, do poćwiczenia definiowania i wyrażania potrzeb i oczekiwań. Będzie to okazja do spotkania z samą sobą. Warsztat będzie także okazją do doświadczania uważności, do doświadczanie uczuć w ciele, do spotkania z emocjami. Będzie to okazja do spotkania z innymi kobietami. Być może uzyskasz odpowiedź na pytanie: KTO jest dla CIEBIE najważniejszą OSOBĄ w życiu? Jak kochać samą siebie? Czym jest dla Ciebie kobiecość? Co wydarzy się jeszcze?  Tego nie wiem ja, tego nie wiesz Ty. Zapraszam Cię do doświadczania i do podróży w głąb siebie.

Prowadzący: prof. dr hab Piotr Baron – certyfikowany coach ICC, business coach ICC, terapeuta ACT, trener komunikacji interpersonalnej, trener głosu, certyfikowany terapeuta dźwiękiem, superwizor terapii dźwiękiem, certyfikowany arteterapeuta, a także dyrygent, organista, kompozytor i wokalista.

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading