SWEDANA

Łaźnia parowa. Detoksykacja par excellence. Wyjątkowo wysoka skuteczność w zabiegach antycellulitowych. Uwolnienie się od toksyn oznacza doświadczanie nowego fizycznego i psychicznego dobrostanu. Głównym celem zabiegów SWEDANA jest wyeliminowanie toksyn z organizmu, w tym najgłębszych jego tkanek. Wraz z wydalaniem toksyn, organizm znacząco poprawia swoje funkcjonowanie – skóra zyskuje większą elastyczność, koloryt poprawia się, a procesy samonaprawcze aktywują się.

GARSHAN DREN

Terapie dedykowane doshy KAPHA, dla zniwelowania obrzęków i poprawy krążenia. Przeciwdziała niedoskonałościom związanym z zatrzymywaniem wody i słabym krążeniem wewnątrz organizmu. Podczas drenażu, ciało jest odtruwane, co sprzyja eliminacji zastojów limfy i detoksykacji tkanek.

GARSHAN SLIM

Zabiegi dedykowane doshy VATA dla eliminacji cellulitu i redukcji tkanki tłuszczowej. Modeluje sylwetkę i redukuje tkankę tłuszczową. Pomaga skutecznie pozbyć się cellulitu. Jest to nowa technika masażu holistycznego, która rewolucjonizuje wszystkie poprzednie metody, z szybkimi i trwałymi wynikami. Tkanka tłuszczowa i stagnacja płynów w organizmie jest uwalniana dzięki połączonemu działaniu olejków eterycznych, morskich alg i detoksykacji podczas zabiegu.

GARSHAN TONIC

Terapie dedykowane doshy PITTA dla modelowania sylwetki i niwelowania niedoskonałości ciała. Specjalny zabieg stymulujący lipolizę i spalanie tłuszczu, wspomagający drenaż i dotlenienie tkanek. Widocznie zmniejsza niedoskonałości, takie jak cellulitu, a także poprawia elastyczność skóry.

CRIO GAMATHI

Masaż drenujący dla efektu lekkich nóg. Idealny zabieg dla ciężkich i zmęczonych nóg, mający na celu wyeliminowanie obrzęku, ciężkości i zmęczenia. Zabieg przywraca naturalną lekkość i długotrwałe dobre samopoczucie, pobudzając krążenie krwi, sprzyjając drenażowi i zapewniając uczucie lekkości i wspaniałej świeżości.

KUMARI

Ujędrnianie i poprawa wyglądu piersi. Zwiększa naturalną odporność skóry w obszarach, które wymagają szczególnej uwagi, aby przeciwdziałać utracie jędrności i odpowiedniego poziomu nawilżenia, rozstępom i zwiotczałej skórze. Przywraca sprężystość i jędrność skóry, tym samym wyraźnie ją nawilżając i wygładzając.

EPILEND

Przyjemność naturalnej depilacji. Rewolucyjna depilacja z wykorzystaniem naturalnych żywic (zamiast syntetycznych wosków!), olejków eterycznych i kojących składników, które gwarantują najlepszy efekt w eliminacji niechcianych włosów w trwały i progresywny sposób.

PADA

Ajurwedyjska podologia – Wellness zaczyna się od stóp. Delikatny pedicure połączony z refleksologią. W Ajurwedzie stopa od zawsze była i w dalszym ciągu jest postrzegana jako źródło energii, a także jako mapa naszych najważniejszych narządów. Terapia Pada polega na nawilżaniu, oczyszczaniu stóp, a także ochronie przed infekcjami i grzybami (grzybica) oraz w uzyskaniu gładkiej i aksamitnej skóry.

UDARA

Zabieg dla płaskiego brzucha i zdrowia układu trawiennego. UDARA to zabieg, który w odczuwalny sposób pomaga przy problemach układu trawiennego, takich jak zaparcia oraz do niwelowania problemów, takich jak lumbago czy bóle kręgosłupa. UDARA poprawia krążenie, tonizuje mięśnie brzucha, szybko przywracając ich odpowiednie napięcie. Ponadto stymuluje sprawną, fizjologiczną aktywność jelitową.

ART REUM

Masaż dekontraktyczny łagodzący choroby zwyrodnienia stawów. ART REUM przywraca harmonię pomiędzy ciałem, a duszą. Ma pozytywny wpływ na kręgosłup, który stanowi jeden z ważniejszych filarów ludzkiego ciała. Celem terapii ART REUM jest odczuwalna poprawa jakości życia w przypadku osób cierpiących na szereg bóli reumatycznych. Pozwala łagodzić ból oraz poprawnie identyfikować pojawiające się symptomy, by odpowiednio na nie reagować.

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading