ANTI AGE MARMA

Liftingujący masaż stymulujący punkty Marma. Zabieg przeciwstarzeniowy polegający na pracy w specjalnych punktach witalnych w organizmie. Ujędrnia, poprawia elastyczność i niweluje napięcia. Pomaga odzyskać spokój, równowagę i siłę energetyczną.

ANTI AGE ROYAL

Kompleksowe zabiegi odmładzające. Dla dobrego samopoczucia i młodego wyglądu. Zabiegi ANTI AGE ROYAL wprowadzają w stan głębokiego relaksu, jednocześnie dbając o poprawę wyglądu skóry, a wszystko to dzięki połączeniu naturalnych kosmetyków, olejków eterycznych, kolorów, muzyki i specjalnych technik masażu podczas zabiegu.

VATA, PITTA, KAPHA

Trzy dedykowane zabiegi dla różnych rodzajów skóry, które łączą naturalną kosmetologię i organiczną certyfikację. VATA dla skóry suchej, PITTA dla skóry wrażliwej oraz KAPHA dla skóry tłustej i problematycznej. Trzy indywidualne zabiegi dla różnych potrzeb, dzięki którym skóra będzie pielęgnowana dokładnie w taki sposób, w jaki tego potrzebuje.

IRIS

Specjalistyczna pielęgnacja skóry reaktywnej i wrażliwej. Zabieg szczególnie polecany osobom o skórze wrażliwej i nietolerancyjnej. Nawilża, łagodzi zaczerwienienia i uspokaja wrażliwe naczynka. Skutecznie chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi i wzmacnia ją.

NETRA

Zabieg redukujący zmarszczki, cienie i obrzęki pod oczami z natychmiastowym efektem liftingu. Gwarantuje dobre samopoczucie, niwelując przy tym uczucie ciężkich powiek, cienie i worki pod oczami. NETRA to specjalna kuracja dla okolic oczu, zaprojektowana w celu zmniejszenia cieni i opuchlizny w tych obszarach.

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading