Kto stoi za Lakshmi Polska?

Poznajmy się! Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem włoskiej marki kosmetyków ajurwedyjskich Lakshmi w Polsce. Zajmujemy się prowadzeniem oficjalnych szkoleń z zabiegów z wykorzystaniem produktów Lakshmi, dystrybucją i wsparciem osób z branży kosmetologicznej, SPA i hotelarskiej we wdrażaniu Lakshmi w ich salonach czy gabinetach. Jako specjaliści w dziedzinie kosmetologii działamy na rynku już niemal 10 lat, prowadząc między innymi prestiżowy gabinet kosmetyczny ANNA NOCON Kosmetyka Pozytywna.

Nasze idee to przywiązanie do naturalnego piękna i holistyczne podejście do dbania o zdrowie i urodę. Wybraliśmy markę Lakshmi, ponieważ jest zgodna z naszymi przekonaniami — wierzymy, że prawdziwe piękno człowieka płynie z jego wnętrza, a bycie szczęśliwym jest możliwe tylko poprzez akceptację siebie i poszanowanie otaczającego nas świata.

Lakshmi jest marką, która troszczy się o naturę, wykorzystując wyłącznie naturalne składniki pozyskiwane w sposób ekologiczny, oraz czerpie z ajurwedyjskiej mądrości na temat piękna. To odpowiedź na rosnące potrzeby współczesnych klientów, szczególnie tych, którzy oczekują od kosmetyki czegoś więcej.

Kto tworzy nasz zespół?

Anna Nocon - trener Lakshmi

Anna Nocoń

właściciel, szkoleniowiec Lakshmi

Marta Zalewska-Ćwięk

szkoleniowiec Lakshmi

Katarzyna Sosna-Bochoń

szkoleniowiec Lakshmi
Iwona-Kozłowska-Habel-obsluga-klienta-Lakshmi-kopia

Iwona Kozłowska-Habel

obsługa klienta
The message will be closed after 20 s
Ajax Loading