Linia łagodząca ból mięśni

Linia Art Reum chroni plecy w codziennym życiu poprzez zapewnianie im relaksu oraz łagodzi objawy bólu mięśni, ścięgien i stawów.

PROBLEM

Wykonujesz pracę, która zmusza Cię do siedzącego trybu życia? Spędzasz cały dzień na nogach? Zawód, jaki wykonujesz szczególnie angażuje Twoje plecy? Podejrzewasz, że to właśnie tutaj kryje się przyczyna bólu, jaki codziennie odczuwasz? Łatwo się męczysz i nieustannie odczuwasz złe samopoczucie?

SEKRET

Linia Art Reum od Lakshmi działa pozytywnie na kręgosłup, o którego istnieniu często przypominają nam uporczywe bóle uniemożliwiające swobodne poruszanie. Celem tego niezwykłego leczenia jest zapewnienie Ci właściwej ochrony przed bólem oraz złagodzenie jego nasilenia. Stosując kosmetyki z linii Art Reum, nauczysz się krok po kroku, jak rozluźnić ciało i uelastycznić mięśnie. Zastosowana w nich arnika łagodzi wszystkie problemy spowodowane przypadkowymi kontuzjami mięśni, ścięgien oraz stawów. Eukaliptus, rozmaryn, koper włoski wykazują doskonałe właściwości przeciwbólowe i łagodzące. Jałowiec, drzewo copaiba i tymianek wzmacniają zmęczone mięśnie, sprzyjając ich relaksacji. Olej sezamowy powoduje natomiast odprowadzenie substancji toksycznych zablokowanych w mięśniach oraz stawach.

REZULTATY

Rozluźnienie mięśni kręgosłupa lędźwiowego i produkcja endorfin. Terapia z uwzględnieniem produktów z linii Art Reum prowadzi do większej równowagi i harmonii pomiędzy umysłem oraz ciałem.

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading