Linia redukująca cellulit

Doskonały sposób na efektywną walkę z cellulitem, obrzękami oraz zatrzymywaniem płynów i toksyn w organizmie. Oczyszczająca i odtruwająca terapia, usuwająca nadmiar wody i toksyny z organizmu. Wszystko to dzięki ekstraktom roślinnym z bluszczu, kasztanowca, alg, aloesu i papryki, a także olejkom eterycznym z pomarańczy, eukaliptusa, cytryny, imbiru, jałowca i lawendy.

PROBLEM

Bolesne obrzęki? Widoczny cellulit na nogach? Ciężkie nogi i spuchnięte kostki? Widoczne naczynka i żyły?

SEKRET

Przeciwdziałaj niedoskonałościom, które wynikają z zatrzymywania wody w organizmie i słabego krążenia. Pozbądź się obrzęków i cellulitu dzięki Lakshmi Garshan Dren. To oczyszczająca i odtruwająca terapia usuwająca nadmiar wody i toksyny z organizmu. Wszystko to dzięki ekstraktom roślinnym z bluszczu, kasztanowca, alg, aloesu i papryki, a także olejkom eterycznym z pomarańczy, eukaliptusa, cytryny, imbiru, jałowca i lawendy. W produktach Lakshmi Garshan Dren znajduje się również wiele składników aktywnych, pochodzących ze specjalnych alg czerwonych, które redukują syndrom ciężkich nóg, wspierają regenerację i odchudzanie.

REZULTATY

Mniej cellulitu, więcej jędrności. Gładka skóra, zmniejszenie cellulitu i zjawiska zatrzymywania wody w organizmie, a także intensywna poprawa samopoczucia oraz całego wyglądu dzięki ajurwedyjskim kosmetykom dedykowanym konkretnym doszom i różnym przyczynom. Skuteczny sposób na walkę z cellulitem, obrzękiem, jak i również zatrzymywaniem płynów i toksyn.

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading