Linia przeciwsłoneczna

Produkty z linii Sunveda gwarantują promienną opaleniznę, są łatwe w aplikacji i posiadają naturalny zapach. Naukowcy potwierdzają, że nasz organizm przyjmuje 90% witaminy D dzięki promieniom słonecznym. Witamina D ma korzystne działanie: wpływa na zdrowie komórek, zdrowie kości, leczy depresję, wysokie ciśnienie krwi i nadciśnienie, łuszczycę i choroby autoimmunologiczne.

Jednak należy być ostrożnym, ponieważ ultrafioletowe promienie UVC, UVB i UVA mogą być szkodliwe dla ludzkiego organizmu, powodować oparzenia i wiele innych chorób. Kiedy wystawiamy swoją skórę na słońce, zawsze powinniśmy dbać o właściwą ochronę. Produkty Sunveda od Lakshmi są bogate w naturalne ekstrakty roślinne, które korzystnie wpływają na skórę i doskonale zabezpieczają ją przed słońcem. Są wodoodporne i nie powodują podrażnień.

PROBLEM

Cierpisz na poparzenia słoneczne? Czy Twoja skóra się starzeje? Zależy Ci na tym, aby uzyskać piękny odcień opalenizny?

SEKRET

Produkty do pielęgnacji przeciwsłonecznej od Lakshmi są zgodne z zaleceniami UE dotyczącymi filtrów słonecznych. Nasze produkty zawierają filtry UVA i UVB, które natychmiast tworzą ochronną, niewidoczną powłokę na skórze. Składniki takie jak olej jojoba, olej słonecznikowy, olej z kiełków pszenicy, sok z marchwi i łupiny orzecha włoskiego doskonale pielęgnują skórę. Przed, w trakcie i po ekspozycji na słońce zaleca się spryskać ciało wodą różaną, wodą z kwiatem pomarańczy o działaniu tonizującym lub wodą miętową dającą uczucie odświeżenia. W przypadku nadmiernego zaczerwienienia, nieoceniony okazuje się olejek lawendowy.

REZULTATY

Nasze produkty zawierają zdrowe i naturalne składniki, które w wyjątkowy sposób pielęgnują skórę. Chronią ją także przed zbyt wczesnym starzeniem i uszkodzeniami spowodowanymi długotrwałym kontaktem ze słońcem. Produkty Sunveda od Lakshmi gwarantują złocistą i naturalną opaleniznę.

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading