Linia dla zdrowych i zadbanych stóp

Kosmetyki regenerujące i pielęgnujące przywracające świeże i zadbane stopy. Odżywiają, zmiękczają i usuwają nieprzyjemne zapachy, dając uczucie świeżości. Niwelują głębokie pęknięcia i ograniczają tworzenie się modzeli.

PROBLEM

Zimne stopy, suche szorstkie i spierzchnięte pięty? Uczucie obrzęku, ciężkości i ból stóp? Nadmierna potliwość? Widoczne naczynka na stopach?

SEKRET

Już w czasach starożytnej orientalnej medycyny stopy były postrzegane jako źródło energii, ale również mapa wszystkich naszych narządów. To jeden z wielu powodów, dla których nie powinniśmy bagatelizować znaczenia ich leczenia. Problemy takie jak sucha skóra, zgrubienia, obrzęki i infekcje grzybicze to coś, czego nie możemy ignorować. Doskonałą okazją na skuteczne leczenie jest pedicure, który z wykorzystaniem specjalnych produktów może stanowić terapię dla stóp. Kosmetyki Lakshmi nawilżają, oczyszczają, dezodoryzują stopy, oraz chronią je przed infekcjami i grzybicą. Pozwalają uzyskać gładkie, nawilżone stopy w krótkim czasie. Wszystko to za sprawą niezwykłej amazońskiej rośliny o nazwie Tabebuja, która zmniejsza stany zapalne i wykazuje funkcje antybakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwpasożytnicze. Produkty Pada zawierają także olejki eteryczne z drzewa herbacianego Manuka, o podobnych właściwościach antyseptycznych.

REZULTATY

Stopy stają się świeże i zadbane. Pada dba o ich piękno i zdrowie dzięki jednoczesnemu zmiękczaniu i dezodoryzacji. Efektem jest długotrwałe poczucie świeżości, natychmiastowa ulga, a także redukcja zmęczenia nawet po intensywnym dniu. Regularne używanie kosmetyków Pada przywraca nawilżoną, gładką i aksamitną skórę, niweluje pęknięcia i ogranicza tworzenie się modzeli.

The message will be closed after 20 s
Ajax Loading